Sportovní hala
Správce haly
+420 703 148 456
7 - 20 h
Sportovní hala

Jak provést rezervaci

Svůj čas ve sportovní hale můžete rezervovat čtyřmi způsoby:

1. On-line rezervační systém

DOPORUČUJEME! Kdykoliv on-line v rezervačním systému sportovnihala-cervenavoda.isportsystem.cz. Zde vidíte, který čas je volný a který obsazený. Potvrzením rezervace získáváte svůj čas. Po dobu protiepidemických opatření nevyžaduje rezervace platbu. Budete kontaktováni správcem, zda jsou Vaše plány v souladu s protiepidemickými opatřeními a domluvíte se na dalších podmínkách předání haly a platby. Rezervační systém Vám umožňuje rezervovat jakoukoliv možnou kombinaci časů v hale v blízké i vzdálené budoucnosti. Systém Vám ukazuje ceny v jednotlivých časech a také můžete sledovat celkovou cenu své objednávky. Po výběru času a potvrzení objednávky Vám je zaslán potvrzovací e-mail. Jste také požádáni o telefonní číslo pro potvrzení podrobností, popřípadě zaslání zprávy v nutných případech. S těmito daty pracujeme v souladu s legislativou na ochranu osobních údajů. V systému můžete provést také kdykoliv storno objednávky v soulu s pravidly uvedenými níže. Storno objednávky je Vám také potvrzeno na Váš e-mail.

Postup on-line rezervace krok za krokem

2. Telefonicky

Telefonicky na tel. 703 148 456, denně mezi 7. a 20. hodinou. Vhodný způsob pro domluvení všech detailů. Je vhodné se předem kouknout na volnou kapacitu v on-line systému, abyste věděli, o který čas máte zájem. V případě, že nebude správce zrovna u počítače bude domluva trochu složitější.

3. Emailem

Na e-mailu sportovnihala@cervenavoda.cz je možné dohodnout rezervace, které nehoří. Pokud se budete snažit o rezervaci, která má být zahájena za hodinu, nemusíme stihnout Váš e-mail vyřídit.

4. Osobně

Osobní návštěvou sportovní haly se nejen seznámíte s halou, ale domluvíte dlouhodobé nebo specifické rezervace. Osobní návštěvu je vhodné předem domluvit telefonicky.

Možnosti rezervace

Rezervační systém Vám umožňuje rezervovat celou halu, jednotlivé třetiny nebo lezeckou stěnu.

Celou halu je nutné rezervovat pro hru nebo cvičení na celém hřišti (malá kopaná, futsal, florbal, tenis, fotbalové tréninky apod.)

Jednotlivé třetiny si rezervujete pro specifické sporty nebo pro malé skupiny sportovců, tréninky dětí a pod. Jednotlivé třetiny lze během jedné minuty oddělit sítí.

Platba

Platby za využití haly probíhají v době protiepidemických opatření buď

  • hotově při příchodu do haly (nebo jiný dohodnutý termín)
  • nebo fakturačně s následnou platbou převodem (zejména u dlouhodobých či pravidelných pronájmů).

Zrušení rezervace

Storno objednávky můžete provést kdykoliv. Pokud je již uhrazena cena objednávky, je Vám v plné výši vrácena cena objednávky pouze pokud storno objednávky bylo provedeno více než 48 hodin před objednaným časem.

Vstup do haly

Vstup do haly bude zajištěn na základě dohody osobně v případě přítomnosti správce haly, pomocí přiděleného číselného kódu (zpravidla při dlouhodobém či pravidelném pronájmu) nebo pomocí vzdáleného ovládání dveří (v mimořádných případech).

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky upravující

Rezervace

Vyberte si volný termín a udělejte si rezervaci on-line!
Rezervace
Nebo chcete raději mluvit se správcem?
+420 703 148 456